У лазнях ми не просто миємось - а очищаємо не тільки тіло, а й душу. Позбавляєм свій організм від шкідливих токсинів, а голову – від негативних думок.

Візит до бані чудово сприяє покращенню шкіри: очищає її, сприяє ефективному відновленню. Після вона стає ніжна та м’яка.

Головне призначення лазні – виводити з організму шлаки та токсини. Баня відновлює водно-сольовий баланс, покращує обмін речовин, тому регулярні походи в лазню – сприяють схудненню.

Контрастні температури тонізують шкіру і зміцнюють судини, захищаючи від серцевих недуг. Банні процедури живлять тканини киснем, покращують кровообіг, розслабляють м’язи.

Похід у лазню активізує роботу серця, легенів, покращує якість крові Нуі звичайно, лазня – неперевершений засіб від втоми і стресів.

Відвідати баню корисно на перших стадіях застуди. Також лазня рекомендована людям, що хворіють хронічний нежить, бронхіт та ларингіт. Лазня необхідна при проблемах з суглобами, а також при неврологічних недугах, адже це хороша профілактика артритів, радикулітів і міозитів. Однак в момент загострення цих захворювань, відвідувати баню протипоказано. Паритись не можна також при порушенню кровообігу і судинної недостатності, при хворобах серця, гіпертонії, гострих запалювальних процесах.

А відвідати у Хмельницькому баню ви зможете на території бази відпочинку «Поплавок», що знаходиться всього за км від міста, та насолодитися сповна користю лазні.

Звертайтесь за номерами телефонів 097 750 62 14 та 067 290 48 15.